Hakkımızda

İkinci El Spot Eşya

2000 yılından itibaren ikinci el eşya alım satım ve spot eşya sektöründe aktif rol üstlenen firmamız, 2010 yılından beri Maltepe ilçesinin Küçükyalı semtlinde bulunan mağazasında faaliyetlerine devam etmektedir.

İkinci el eşya satmak istiyorum diyerek bizi tercih eden, güvenen herkese titizlikle hizmet veriyor, satmak istedikleri eşyalarını istedikleri gün maksimum fiyattan satın alıyoruz. Verdiğimiz hizmeti İstanbul’un her ilçesine aynı standartta ulaştırabiliyor, müşteri memnuniyeti odaklı çalışıyor, kendi kazancımız kadar sizin memnuniyetinizi de önemsiyoruz.

Google veya farklı bir arama motoru üzerinden ikinci el eşya alanlar kimler, nerededir, nasıl alım yaparlar ve fiyatlandırma kriterleri neler şeklinde pek çok arama yapılıyor. Çünkü insanlar eşyalarını satacakları, evlerine, iş yerlerine, dükkan veya depolarına davet edecekleri firmanın güvenilir, işini bilen, tecrübeli bir ekibi olsun istiyor. Umut Spot olarak yılların verdiği deneyimle bizden beklediğiniz hizmetin tam karşılığını veriyor, size zahmet vermeden, kötü sürprizler yaşatmadan alım yapıyoruz.

MİSYONUMUZ

Misyonumuz; toplumumuzda ikinci el eşya satma ve 2.el eşya kullanma
kültürünü yaygınlaştırarak insanları konuyla ilgili bilgilendirmek ve kendilerine en iyi hizmeti sunmaktır.

VİZYONUMUZ

Vizyonumuz; internet mağazacılığı ile tüm Türkiye geneline 2.el
eşya ulaştırabilme noktasına gelip toplumumuzdaki kullanılmış eşya kültürünü geliştirmektir.